Vyhledávání zboží Informace
Podrobné údaje o zboží

Crypto M2.SATA III 22X80 256GB

Kód: 256GM2M2280C140
Crypto M2.SATA III 22X80 256GB
HW zabezpečený SSD

Žádné hodnocení.
18.186 Kč , plus doprava
Crypto M2.SATA III 22X80 256GB

Čtení až 450MB/s !

Nejbezpečnější nová generace zašifrovaných SSD - cena na dotaz !!!
Obrázky jsou orientační !

Rozměry: 22 x 80 mm

Crypto M.2 SSD je řešením plně zabezpečeného disku pro laptopy a ultrabooky s OS Windows.

Je vybaven AES-256-bitovým HW šifováním military úrovně, schváleným pro státní úřady. Certifikace byla provedena NIST a vyhovuje přísnému FIPS 140-2 standardu.

Jestliže dojde ke ztrátě či odcizení laptopu, který je vybaven Crypto M.2 SSD diskem, jsou, na něm uložená citlivá data, bezpečně zašifrována a nemohou být přístupná bez vysoce silného hesla.

Crypto M.2 SSD disk je bezproblémové a vysoce bezpečné řešení pro většinu odvětví, vč. financí, práva, zdravotnictví, vzdělávání a státní instituce.

Uživatel, který nemá zmocnění, nebude schopen systém nabootovat, ani získat přístup k jakýmkoliv datům, ikdyž přenese Crypto M.2 SSD do jiného systému nebo disk nakupíruje.

Hlavní charakteristiky:
Zašifrovaný SSD - zašifrovaný pevný disk. Direktivní zašifrování na armádní úrovni s AES 256-bit hardware šifrováním - lepší ochrana, než pouhé software řešení. FIPS 140-2 ověření - Certifikát No. 2126. Více jazyčné rozhraní - "SSDLock" GUI ve 14 jazycích. Ideální pro přidání zašifrovaného zařízení na ukládání dat do small form factor a embedded systémů.

Bezpečnostní funkce:

Plné zašifrování (FDE-Full Disk Encryption) - veškerá data uložená na Crypto M.2 SSD jsou zašifrována (vč.operačního systému).

Duální heslo -pro správce a uživatele - volitelně může správce nastavit uživatelské heslo a heslo správce pro jeho anulování. Pakliže uživatel zapomene svoje heslo, Crypto M.2 SSD lze zpřístupnit správcem a vymazáním uživatelského hesla.

Bezpečný přístup - zašifrovaná data nelze zpřístupnit bez použití správného vysoce silného 8-16 znakového alfanumerického hesla. Před použitím zařízení musí být vysoce silné heslo nastaveno.

Ochrana proti brutálnímu napadení - zašifrovaná data jsou automaticky vymazána po 6 neúspěšných pokusech o přístup (počet pokusů o vložení hesla lze nastavit až do max. 20 pokusů).

Nezávislost na BIOSu - Crypto M.2 SSD bezpečnostní systém je nezávislý na BIOSu Vašeho systému, na rozdíl od ostatních hardwareově šifrovaných SSD disků.

Anti-Clone - jakmile je nastaveno šifrování, Crypto M.2 SSD nelze kopírovat.Crypto M.2 SSD nelze kopírovat.

Provedení bránící změnám- elektronika je hermeticky uzavřená v epoxidové pryskyřicí, která znemožňuje zásahy do elektroniky.

Kompatibilita s vrcholným bezpečnostním software - M.2 Crypto SSD jednoduše pracuje ve vrcholovém zabezpečovacím řešení při použití nastavitelné jedinečné ID charakteristiky, která je součástí programu.

Funkce:
M.2 2280 činitel tvaru se SATA III 6Gbps rozhraním (zpětně kompatibilní se SATA 3Gbps a SATA 1.5Gbps). Podporuje sokly ‘M' & ‘B' Key. Plně kompatibilní se zařízeními a OS které podporují SATA standard s M.2 M a B konektory. Ultra-účinný Block Management a Wear Levelling. Error Correction Code. Tichý provoz - nehlučný a účinný rozptyl tepla. Podpora S.M.A.R.T. - Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology. Podpora TRIM. Vysoká rychlost čtení/zápis - až do 450MB/s Rychlé bootování - umožňuje snížit dobu bootování až na polovinu. Odolný proti rázům - žádná pohyblivá část tzn. větší odolnost proti rázům a vibraci než u klasických HDD. Nízká spotřeba energie - baterie v laptopu vydrží mnohem déle při použití SSD. 3 roky záruka.
Hardware šifrování pomocí 3 jednoduchých kroků: 1. Install the Crypto M.2 SSD in your UltraBook or laptop. A Windows operating system is required. This can be cloned from an existing drive or image (with OS and data) before the Crypto M.2 SSD is fitted, or a fresh installation can be completed after the Crypto M.2 SSD is fitted in your laptop, by using the manufacturers set up disks. 2. Run the "SSDLock" program once (supplied on a USB) to set the encryption and specify usernames and passwords. Power down. 3. Your system is now protected with Full Disk Encryption (FDE). On every boot up, a valid username and password is required to access the system.

Technická charakteristika: MLC-NAND Flash Technology Supports TRIM (OS support required) Supports S.M.A.R.T. CE and FCC certified and RoHs compliant

Požadavky na systém: Hardware Encrypted Crypto M.2 SSD is compatible with Windows OS: - Windows 8 - Windows 7 (SP1) - Windows Vista (SP2) - Windows XP (SP3) Compatible M.2 interface USB port (to load/run SSDLock software)
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Zpět k hlavnímu výrobku Crypto M2.SATA III 22X80
Další varianty zboží: Crypto M2.SATA III 22X80
Crypto M2.SATA III 22X80 128GB Crypto M2.SATA III 22X80 128GB
Kód: 128GM2M2280C140  
12.243 Kč*
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží Crypto M2.SATA III 22X80 256GB Crypto M2.SATA III 22X80 256GB
Kód: 256GM2M2280C140  
HW zabezpečený SSD
18.186 Kč*