Vyhledávání zboží Informace
Podrobné údaje o zboží

Crypto Dual Plus FIPS140-2 64GB

Kód: 64GCRYDLPL140-2
Crypto Dual Plus FIPS140-2 64GB
zabezpečené USB FIPS 140-2 pro PC a MAC

Žádné hodnocení.
3.850 Kč , plus doprava
Crypto Dual Plus FIPS140-2 64GB

Pro operační systémy Win a Mac.

Možnost nastavení hesla uživatelem a administrátorem.

AES 256-bit hardware šifrování je dokonalejší, než šifrování softwareové, používané jinými výrobci tzv. vysoce bezpečných USB

4-Channel přístup pro rychlejší čtení/zápis než u standardního Crypto Dual USB.

Crypto Dual Plus byl nazávisle testován na zabezpečení dat institucí Federal Information Processing Standards (FIPS) committee a potvrzena FIPS 140-2

Závazné zašifrování všech souborů (100% důvěrnost) - Veškerá data uložená na zařízení jsou zabezpečena.
Nechráněná data nemohou být uložena na Crypto Dual Plus

Dvojí heslo - administrátor může nastavit doplňkové heslo na zařízení. Uživatel pak nastaví uživatelské heslo jako běžné. Po pátém neúspěšném přihlášení je uživatel upozorněn na to, aby předal zařízení administrátorovi k odblokování pomocí hlavního (master) hesla.

Uživatelské i hlavní heslo nesmí být stejné, Crypto Dual Plus má nulovou stopu.

Není vyžadována žádná instalace před použitím kompatibilního vrcholového bezpečnostního software - Crypto Dual Plus funguje pohodlně s vrcholovými bezpečnostními řešeními pomocí použití vloženého jedinečného ID .

Funguje v operačních systémech Windows XP, Vista, 7, 8 and Mac OS X bez výhradního práva administrátora.

Vlastnosti:

AES 256-bit hardware encryption

FIPS 140-2 Validated - Certificate No. 1821

Bezpečný přístup - data mohou být přístupná pouze po vložení správného hesla s 8-16 alfanumerickými znaky. Možnost nápovědy hesla. Nápověda hesla nesmí být shodná s heslem.

Vynucení silného hesla - nastavení silného hesla je povinné.

BOchrana proti brutálnímu napadení hesla - data jsou automaticky vymazána po 6 neúspěšných pokusech o přístup, data a šifrovací klíč jsou bezpečně zničeny a USB je vynulován.

Auto-lock - Crypto Dual Plus automaticky zašifruje všechny data a uzamkne je po odpojení od PC nebo když je aktivován spořič obrazovky nebo zámek na hostitelském PC.

Počítadlo přístupů hesla - Crypto Dual Plus zaznamenává neúspěšné přístupy, např. když je Crypto po dvou neúspěšných pokusech odpojen od PC a poté hned k PC připojen, USB začíná se třetím pokusem.

Funkce osobního ID - volitelně mohou být do Crypto přidány kontaktní údaje a mohou být poté nahlédnuty bez ohrožení zašifrovaných dat.

Jedinečné číslo - USB pin na každém zařízení Crypto má vyleptaný jedinečný a nahodilý sedmi číselný kód. To umožňuje, aby byla zaznamenaná data uložena nezávisle na tom, kterému specifickému uživateli bylo zařízení Crypto přiděleno.

Unikátní ID (volitelně) - v průběhu výroby může být osobní značka zabudována do Crypto zařízení a poté může být viděný na PC. Značka umožňuje vrcholovému SW pohodlný způsob identifikace Crypto Dual Plus, jakožto oficiálního firemního zařízení a odmítnout tak přístup jiných, neautorizovaných USB zařízení, která na sobě nemají unikátní ID značku.

Robustní třívrstvé vodotěsné provedení - ocelové vnitřní pouzdro a pogumovaný vnější kryt ochraňuje data při pádu, zmáčknutí, ponoření do vody až do hloubky 1,2m nebo při pokusu o rozlomení. Elektronická část je uložena v epoxydové pryskyřici a poté uložena v ocelovém vnitřním pouzdře.
.
Uživatelská příručkas uložena na Crypto mechanice.
.
Více jazykové rozhraní - 24 jazyků vč. češtiny.
Záruka - 2 roky
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Zpět k hlavnímu výrobku Crypto Dual Plus FIPS140-2
Další varianty zboží: Crypto Dual Plus FIPS140-2
Crypto Dual Plus FIPS140-2 128GB Crypto Dual Plus FIPS140-2 ...
Kód: 128GCRYDLPL140-2  
8.442 Kč*
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží Crypto Dual Plus FIPS140-2 64GB Crypto Dual Plus FIPS140-2 ...
Kód: 64GCRYDLPL140-2  
zabezpečené USB FIPS 140-2 pro PC a MAC
3.850 Kč*