Vyhľadávanie tovaru Informácie
Tu sa nachádzate: /
Podrobné informácie o tovare

Antiparazitární obojek DIRECT

Kód: Attack kočky
Antiparazitární obojek DIRECT
Antiparazitární obojek

Žiadne hodnotenie.
156 Kč , plus doprava
Antiparazitární obojek DIRECT
Antiparazitární obojek DIRECT pro psy a kočky.

Použití: Veterinární přípravek - antiparazitární obojek pro psy na bázi cypermethrinu, s insekticidní a akaricidní účinností proti blechám, klíšťatům, vším, mouchám a s účinností proti původcům svrabu a prašiviny.

Návod na použití: Obojek DIRECT nasaďte zvířeti na krk. Přebytečný kus obojku odstřihněte a ponechte v pelíšku nebo na místě, kde se zvíře nejvíce zdržuje. Zkontrolujte, zda je obojek na krku zvířete dostatečně volný, aby ho neškrtil, ale přitom se dotýkal kůže. Průběžně kontrolujte stav a usazení obojku na krku zvířete.

Upozornění: Přípravek nesmí být použit jinak, než je uvedeno na návodu. Po manipulaci s obojkem DIRECT si důkladně umyjte ruce mýdlem. Při manipulaci nekuřte, nejezte a nepijte. Nepoužívejte u štěňat mladších 8 týdnů, kojících fen, zvířat nemocných a v rekonvalescenci. Zabraňte zvířeti obojek žvýkat. Skladujte mimo dosah dětí a nepoučených osob.
Účinnost: Po vyjmutí z obalu po dobu až 90 dnů. Účinná látka se postupně uvolňuje póry obojku do srsti a kůže zvířete. Namočení nebo zvlhnutí obojku nezkracuje dobu působení. Velikost: 65cm

Složení: Cypermethrin, nosič suspenzní polyvinylchlorid.

Poznámka:
Protože parazitující hmyz se stává po určité době vůči účinným látkám rezistentní (odolný), doporučujeme po skončení účinné doby obojku nahradit je obojkem s jinou účinnou látkou. Pro tento účel naše firma dodává na trh obojky s těmito dalšími účinnými látkami: HERBA HIT s Eucaplyptem, ATTACK s Citronellolem.

Záruční doba:
24 měsíců ode dne výroby (viz číslo šarže), při dodržení skladovacích podmínek. Veterinární přípravek DIRECT antiparazitární obojek je schválen Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv
Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

Prosím opíšte kód:
Napíšte recenziu
Na napísanie recenzie musíte byť prihlásený.
Zatiaľ nik nenapísal recenziu tohto tovaru.
Aktuálny tovar Antiparazitární obojek DIRECT Antiparazitární obojek DIRECT
Kód: Attack kočky  
Antiparazitární obojek
156 Kč*