Vyhľadávanie tovaru Informácie
Tu sa nachádzate: / O nás

O nás

Název společnosti:TESPO, spol. s r.o.
IČO: 40612856
DIČ: CZ40612856
Zahájení činnosti: červen 1991

Společnost Tespo, spol. s r. o. nabízí již od poloviny roku 1991 kvalitní produkty a služby zákazníkům, Svoji činnost zahájila společnost distribucí počítačů LOGIX, vyráběných firmou Lucky Gold Star, Intl., Korea.

Koncem roku 1992 se společnost přeorientovala na vlastní dovozy počítačových komponentů a periférií z USA. Šlo zejména o pevné disky Quantum a paměťové moduly.

V průběhu několika dalších let společnost stabilizovala své hlavní programy a stala se distributorem produktů významných amerických výrobků jako Transcend, Inc. (paměťové upgrade a paměti), Fedco Electronics, Inc. (baterie a napaječe pro notebooky pod značkou ENERGY+) a speciální produkty poptávané přímo našimi zákazníky.

Již v roce 1995 začala společnost Tespo dodávat malé přepisovatelné optické disky PD/CD-ROM od firmy Panasonic a jako první uvedla na český trh i mechaniky DVD-RAM od stejného výrobce. Na tyto mechaniky navázal posléze prodej tzv. DVD vypalovaček a společnost Tespo je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů těchto produktů , aplikací a služeb s nimi spojených v ČR.

Dalším významným krokem pro společnost Tespo bylo zahájení distribuce DVD médií taiwanského výrobce Optodisc v roce 1999.

Společnost Tespo je taktéž dodavatelem externích krytů, KVM přepínačů, vodotěsných MP3 Speedo a dalších.

Stále pokračujeme s dovozem speciálních IT prodůktů, ať už na přímou objednávku od našich zákazníků, nebo vlastním výběrem a zařazením do našeho prodejního sortimentu.

Současnou novinkou je řada minikamer pro sportovní účely. Od kamer do závodních automobilů po voděodolnou kameru na motorku, nebo kolo.